2025. november 5., szerda - Imre
A cégek többsége nem volt felkészülve a karantén alatt felerősödő kibertámadási hullámokra, viszont igyekeztek jól reagálni a helyzetre – derül ki a Panda Security elemzéséből.
Az idei évben is megismételhető a tavalyi rekordforgalom – mondta a Praktiker értékesítési igazgatója.
Hatmilliárd forintos tőkebefektetést kapott az AImotive Kft. Varga Mihály azt mondta: a kormány minden rendelkezésére álló eszközzel segíti a járműgyártásban működő vállalkozásokat.
Szinte hetente érkeznek hírek a leghatékonyabb napelemről, ez a hír is erről szól.
Április végén indult a magyar hi-tech okosasztal, az AiT Smart One közösségi finanszírozási kampánya az Indiegogo oldalán, ami hatalmas sikert aratott: 693 004 dollárt (azaz
A Közel-Kelet legnagyobb önálló, illetve 2020 eddigi legnagyobb értékű energetikai megállapodásának megkötéséről számol be a CNBC.
A koronavírus-krízis még bőven tetőzött, amikor az amerikai részvénypiacok megállíthatatlan raliba kezdtek; a befektetők gyakorlatilag mindent vettek, még csődbe ment vállalatok papírjait is.
Tisztulásra van szükség az ingatlanközvetítők körében – mondta a Balla Ingatlan tulajdonos-vezetője.
Folytatódik a bankkártyák térnyerése, az első negyedévben naponta csaknem 20 milliárd forint értékben fizettek a plasztiklapocskákkal.
A 21. század embere a túlhajszoltság kultúrájában…
A változások pontosan azok az irányok, amelyeket…
Magánemberként is bosszantó, amikor nyakunkon marad a…








