2025. április 22., kedd - Csilla

Archívum

Újabb bérlő: a Retz Bútoráruház a WestLog DC-t választotta

2010-04-28 1246
 A logisztikai piacon is tavaszodik: a WestLog DC új bérlővel növelte kihasználtságát. A RETZ bútoráruházakat üzemeltető cégcsoport jelentős iroda- és raktárhányadot bérelt ki 2010. márciustól az M1-es autópálya mentén elhelyezkedő Biatorbágyi logisztikai központban.

A ’90-es évek végén családi vállalkozásként induló RETZ Bútoráruházak mára országos hálózattá fejlődött és közel 30 igényesen berendezett áruházzal a bútor kis- és nagykereskedelem egyik meghatározó szereplőjévé vált. Dr. Tábik Ferenc, a RETZ Trend Kft. ügyvezetőjét kérdeztük arról, hogy miért választották a WestLog DC-t a teljes magyarországi hálózatukat ellátó logisztikai központjuknak: ”Cégcsoportunk mûködésének minden területét jellemzi a minőség, megbízhatóság és a maximális igényesség. A WestLog DC üzemeltetőinek rugalmas hozzáállása hozzájárul majd a még magasabb szintû vevői kiszolgálás és az áruházlánc bővítési terveinek megvalósításához”.

A komplex szolgáltatást nyújtó WestLog DC telítettsége így közel 50 % -os lett, és a közelmúltban indult új marketing-kampányával párhuzamosan komoly tárgyalások folynak a még üresen álló területekre is. „Az ipari ingatlanpiac statikus állapotának elmozdulása tapasztalható, ami természetesen új energiát ad és innovatív megoldásokra serkenti a bérbeadót”, mondta el nekünk Szucsány György a tulajdonos cég magyarországi képviselője.

A WestLog DC a közép- és kelet- európai piac egyik legnagyobb egybefüggő magas raktára. Egyedülálló mûszaki kialakítása fejlett infrastruktúrával és kimagasló biztonsági rendszerrel párosul. Polcrendszer, targoncák, bútorok és egyedi bérbeadói stratégia segíti a „minden egy fedél alatt” koncepció megvalósulását. A néhány száz raklapos ügyfél vagy akár a több ezer négyzetmétert bérlő megacégek közül bárki megtalálhatja a neki megfelelő, testreszabott megoldást.

A Colliers International előrejelzése szerint a 2010-es év már a stabilizáció éve lehet az ipari ingatlanpiacon, amely várhatóan egyensúlyi irányba mozdul el. „A meglévő, akciós termékek kifutását követően az újonnan megépülő épületek árazása viszont már eltérő lehet az elmúlt egy évben megszokott kedvező értékektől.” – hívta fel a figyelmet Beck Tamás, a Colliers International Hungary ipari ingatlan üzletágának igazgatója.

........................................ 

A hír szerzője: OGH
  

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Április 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Tartalom galéria

A BRF közzétette a 2025 első negyedévére vonatkozó irodapiaci összegzését

A BRF közzétette a 2025 első negyedévére vonatkozó irodapiaci összegzését

More details
Akkor & Most Jármű Expó, 2025.április 26-27.

Akkor & Most Jármű Expó, 2025.április 26-27.

More details
BusinessFest, 2025. június 12.

BusinessFest, 2025. június 12.

More details
Digital Compliance, 2025. május 6.

Digital Compliance, 2025. május 6.

More details
ITexec konferencia, 2025. június 5-6.

ITexec konferencia, 2025. június 5-6.

More details
Automotive Summit, 2025. május 21.

Automotive Summit, 2025. május 21.

More details
Portfolio Investment Day, 2025. május 8.

Portfolio Investment Day, 2025. május 8.

More details
Nagyvállalati logisztikai konferencia, 2025. május 21-23.

Nagyvállalati logisztikai konferencia, 2025. május 21-23.

More details
Budapest100 építészeti-kulturális fesztivál, 2025. május 22-25.

Budapest100 építészeti-kulturális fesztivál, 2025. május 22-25.

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője