2026. április 16., csütörtök - Csongor

Versenypiaci hírek

Mancs a bajban! - Országos állateledel-gyűjtés az INTERSPAR hipermarketekben

2024-05-10 714

Negyedik alkalommal szervezi meg a Mancs a bajban! akciót a SPAR Magyarország és az Országos Állatvédőrség Alapítvány. A 2024. május 11-12-én, szombaton és vasárnap zajló adománygyűjtés során állatvédő szervezetek közreműködésével az INTERSPAR hipermarketekben száraztápot, konzervet, szalámit, tasakos nedves eledelt, jutalomfalatot, állatfelszereléseket és tisztító szereket gyűjtenek menhelyeken élő kutyák, macskák támogatására.

„A SPAR Magyarország szívügyének tekinti a társadalmi célú kezdeményezések támogatását, ahol az állatvédelem kérdése is fontos helyen szerepel. Sajnos ma Magyarországon nagyon sok kutya és macska él méltatlan körülmények között. A róluk való gondoskodásban végeznek példaértékű, sokszor emberfeletti munkát az állatvédő civil szervezetek. A menhelyekre kerülő kisállatok, kutyák és cicák elhelyezése és táplálása is rendkívül nagy kihívást jelent. Vállalatunk az Országos Állatvédőrség Alapítvánnyal több mint 10 éve szervezi egész éven át tartó állateledel-gyűjtő akcióit, ennek a kezdeményezésnek az egyik legnagyobb szabású eseménye a Mancs a bajban! hétvége, amikor összehangoltan, az ország valamennyi forgalmas INTERSPAR hipermarketében egyszerre gyűjtjük a felajánlásokat. Azt tapasztaljuk, hogy a vásárlóink számára is nagyon fontos az állatvédelem kérdése, nagyon sokan tesznek felajánlásokat a jó ügy érdekében. A kezdeményezésünk célja a gyűjtésen felül az is, hogy felhívjuk a figyelmet a felelős állattartásra, valamint az állatvédő szervezetek munkájának fontosságára” - ismertette Maczelka Márk, a SPAR Magyarország kommunikációs vezetője.

Az idei Mancs a bajban! gyűjtőakcióban 2024. május 11-12-én, szombaton és vasárnap, 10 és 16 óra között, több mint harminc állatvédő szervezet önkénteseinek közreműködésével az ország valamennyi INTERSPAR hipermarketében száraztápot, konzervet, kutyaszalámit, tasakos nedves eledelt, jutalomfalatot, állatfelszereléseket és tisztító szereket gyűjtenek a menhelyek támogatására.

Az akcióban résztvevő szervezetek és áruházak listája a www.sparafenntarthatojovoert.hu/mancsabajban weboldalon érhető el.

A SPAR és INTERSPAR üzletek vásárlói a mostani akció mellett egész évben hónapról-hónapra találkozhatnak a civil szervezetekkel és munkájukat állateledel-adománnyal támogathatják. A gyűjtések helyszínéről és időpontjáról a SPAR erre a célra létrehozott online felületén júniustól ismét lehet tájékozódni: www.sparafenntarthatojovoert.hu/mancsabajban

I Forrás: SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft.

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Olvasta?

Tipp

Időrendben

« Április 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Tartalom galéria

Mit tegyünk ingatlaneladás előtt? Ezek a legfontosabb lépések

Mit tegyünk ingatlaneladás előtt? Ezek a legfontosabb lépések

More details
A VGP készül legnagyobb logisztikai parkja fejlesztésére Romániában

A VGP készül legnagyobb logisztikai parkja fejlesztésére Romániában

More details
Lengyelország 1 milliárd eurós befektetési volumennel indította 2026-ot

Lengyelország 1 milliárd eurós befektetési volumennel indította 2026-ot

More details
IAA Transportation Hannover, 2026. szeptember 15-20.

IAA Transportation Hannover, 2026. szeptember 15-20.

More details
Lakásárak: Magyarország ismét az élmezőnyben, Finnország a másik véglet

Lakásárak: Magyarország ismét az élmezőnyben, Finnország a másik véglet

More details
Irodaházat vásárolt az Erste Asset Management csoport tagja

Irodaházat vásárolt az Erste Asset Management csoport tagja

More details
A Skanska 45 millió eurós lakóprojektet épít Pozsonyban

A Skanska 45 millió eurós lakóprojektet épít Pozsonyban

More details
Csokoládéélménypark épül Svájcban

Csokoládéélménypark épül Svájcban

More details
Milliók tűnnek el a cégeknél és senki nem veszi észre

Milliók tűnnek el a cégeknél és senki nem veszi észre

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője