Molnár Dániel szerint ez és a németországi gazdasági szereplők várakozásai is gyengélkedést vetítenek előre az idei évre. A riporter Molnár Gábor.
I Forrás: trendfm.hu
2026. június 1., hétfő - Tünde
Messze elmaradnak az elemzői várakozásoktól a német Szövetségi Statisztikai Hivatal legutóbb közölt kiskereskedelmi adatai. A szakértők minimális növekedést vártak, a mutató azonban éves alapon 2,7 százalékkal esett vissza februárban. A Makronóm Intézet szenior makrogazdasági elemzője azt mondta, hogy az okokat elsősorban az inflációban és a magas hitelköltségekben kell keresni.
Molnár Dániel szerint ez és a németországi gazdasági szereplők várakozásai is gyengélkedést vetítenek előre az idei évre. A riporter Molnár Gábor.
I Forrás: trendfm.hu
Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A Forestay Group megvásárolta a budapesti belvárosban…
Első alkalommal rendezik meg a Marketing&Media TOP50…
Jön a Lóerők Éjszakája 2026. június 13-án…








