Krasznay Csabát, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem kiberbiztonsági kutatóintézetének intézetvezetőjét Molnár Gábor kérdezte.
I Forrás: trendfm.hu
2026. január 22., csütörtök - Vince
A kibervédelmi vállalatok az ukrán-orosz háború haszonélvezői. Az informatikai hadviseléssel nem csupán jelentős gazdasági, de lélektani károkat is okozhatnak egymásnak a szemben álló felek, így megnőtt az igény a szakértő cégek részvényei iránt. Oroszország kiberhadteste elsősorban a háború kitörése előtt volt aktív, míg a nemzetközi hackercsoportok támogatta Ukrajna a napokban is ártani tudott Moszkvának. Oroszország számára a virtuális biztonság növelésére az internetről való leválás lehet a megoldás.
Krasznay Csabát, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem kiberbiztonsági kutatóintézetének intézetvezetőjét Molnár Gábor kérdezte.
I Forrás: trendfm.hu
Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
2026. január 1-jén lépett hatályba egy fontos…
Az EuroShop 2026 Düsseldorfban idén is gyors…
Egyre több hazai középvállalat lát lehetőséget a…








