2026. január 22., csütörtök - Vince

Irodapiac

Megnyílt a Gourmenza a H2Offices-ben

2024-04-08 924

A H2Offices első fázisa mostantól a Gourmenza nevű prémium étteremnek is otthont ad. A 690 négyzetméteren elterülő, 123 négyzetméteres terasszal rendelkező hely minőségi ételekkel és prémium design-nal várja vendégeit.

Újabb étkezési lehetőség nyílt a Váci úti irodafolyosón. A H2Offices-ben nemrég megnyitott a Gourmenza. Az új helyen az üzleti ebédet keresők és a gyors, de finom étkezést kedvelők egyaránt találnak étkezési lehetőséget. A nemzetközi és magyar konyha mellett vegetáriánus ételeket is kínálnak, a kávézóban az italok széles választéka várja a vendégeket. A néhány hete megnyitott étteremben máris nagy népszerűségnek örvendenek az olasz tésztaételek és a nápolyi pizza.

"A H2Offices minden tekintetben A-kategóriás irodaház, ezért fontos volt számunkra, hogy olyan bérlői mixet alakítsunk ki, ami ezt tükrözi. A Gourmenza szerepe kulcsfontosságú, hiszen a jóllét egyik fontos eleme az egészséges, minőségi étkezés. Ráadásul maga a helyiség elhelyezkedésével és kialakításával remek célpont arra, hogy időt töltsünk kollégákkal és barátokkal egy finom ebéd mellett” - mondta Cseke Amarilla, a Skanska kereskedelmi fejlesztési üzletágának Magyarországért felelős bérleti és vagyonkezelési vezetője.

A Gourmenza konyháját Darusha Richárd séf vezeti, akinek három évtizedes ausztriai, németországi és spanyolországi tapasztalata, valamint innovatív szemlélete biztosítja, hogy minden étel kiemelkedő legyen.

Ahogy Hegyi Attila ügyvezető igazgató elmondta: "A Gourmenzában azt szeretnénk, hogy a vendégek olyan jól érezzék magukat, mintha egy barátjukhoz mennének át ebédelni. Az étlapon a magyar bisztró konyha, a nagymama kedvenc receptjei és a mediterrán ételek, köztük a nápolyi pizza vagy a naponta változó, változatos 2 fogásos menük szerepelnek.”

Az étterem belső tere látványos, inspiráló, mégis nyugodt környezetet teremt. Tökéletesen illeszkedik a H2Offices környezettudatos és emberközpontú koncepciójához, harmonikus kapcsolatot teremtve az irodaházzal és a leendő komplexum egészével.

A H2Offices irodakomplexum összesen 65 000 négyzetméternyi bérelhető területet kínál majd, 3 épületben. Az első, már átadott, elfoglalt és működő épület nyolc emeletből áll, három mélygarázs-szinttel. A koncepciót a dán Arrow Architects stúdió készítette, a generáltervezői munkát a Studio IN-EX, a zöldfelületek kialakítását pedig a Lépték-Terv Tájépítész Iroda végezte.

A Skanska Magyarország

A Skanska Magyarország olyan zöld irodaházak innovatív fejlesztője és kivitelezője, amelyek barátságos környezetet teremtenek az üzleti növekedéshez. A cég nyitott, élettel

teli tereket hoz létre, ahol a munkatársak jól érezhetik magukat. A cég több mint 35 éve működik Magyarországon, és a Skanska Group része, mely a világ vezető projektfejlesztő és építő cége. A Skanska Hungary projektjei csúcsminőségű irodaterületeket kínálnak kiváló helyeken, amelyek hozzájárulnak a bérlők és befektetők sikerességéhez és elégedettségéhez. A Skanska Hungary valamennyi befektetése átmegy a LEED, WELL Core & Shell és WELL Health-Safety Rating tanúsítási folyamaton, ami megerősíti, hogy megfelelnek a fenntartható fejlődés, az optimális energiafelhasználás, valamint a biztonságos és kiváló minőségű munkahelyi környezet elveinek. Az elmúlt években mintegy 284 000 négyzetméter kereskedelmi területet fejlesztett a vállalat.

Kövesse a Skanskát a LinkedInen: www.linkedin.com/company/skanska/

További részletek: www.skanska.hu

 

 

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Üzleti hírszerzés, biztonság


 

 


 

Tipp

Időrendben

« Január 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Tartalom galéria

Célkeresztben a házipénztárak: Országos ellenőrzéssorozatot indít az adóhatóság

Célkeresztben a házipénztárak: Országos ellenőrzéssorozatot indít az adóhatóság

More details
A komplex mérnöki mentorálás jelenti a kiutat az építőipari káoszból

A komplex mérnöki mentorálás jelenti a kiutat az építőipari káoszból

More details
Megjelent a BIEF 2025 negyedik negyedévére vonatkozó irodapiaci összegzése

Megjelent a BIEF 2025 negyedik negyedévére vonatkozó irodapiaci összegzése

More details
Levegőhöz jutnak az éttermek, visszatérhetnek a céges vendégek

Levegőhöz jutnak az éttermek, visszatérhetnek a céges vendégek

More details
A kvantumtechnológiai piac 2035-re megközelítheti a 97 milliárd dolláros éves globális bevételt

A kvantumtechnológiai piac 2035-re megközelítheti a 97 milliárd dolláros éves globális bevételt

More details
KKV Summit: a hazai cégtulajdonosok találkozóhelye, 2026. március 25.

KKV Summit: a hazai cégtulajdonosok találkozóhelye, 2026. március 25.

More details
Magyar cég erősíti meg Európa versenyképességét a drónszektorban

Magyar cég erősíti meg Európa versenyképességét a drónszektorban

More details
Régiós apróhirdetési portfóliót épít a CEE Classifieds

Régiós apróhirdetési portfóliót épít a CEE Classifieds

More details
„Nesze neked, Otthon Start” — mi történt az Otthon Start programmal?

„Nesze neked, Otthon Start” — mi történt az Otthon Start programmal?

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője