2025. december 15., hétfő - Valér

Irodapiac

Nagyot keres vagy kicsit? Igazán színes a budapesti irodapiac!

2022-05-30 939

Ahány cég, annyi féle igény mutatkozik budapesti kiadó irodák iránt, hiszen van akinek az elhelyezkedés, van akinek a minőség, van akinek a rugalmasság az elsődleges szempont, amikor egy irodaházban helyet keres vállalkozásának. Szerencsére  Budapest irodapiaca meglehetősen színes, azaz széles a paletta akár 1000 nm feletti, akár pár négyzetméteres kis irodahelyiséget, akár rugalmasan változtatható szolgáltatott irodát keres valaki. Mai cikkünkben mindegyikre hozunk példát.

Kezdjük is rögtön egy nemrég átadott irodaházzal, melynek az elkészültét hatalmas várakozás előzte meg. A Regus BudapestOne Centre a XI. kerület frekventált részén épült, Kelenföld vasútállomás, valamint az M7-es, M1-es autópályák és a szintén nemrég átadott Etele Plaza közelében. A Regus Budapest One Centre ideális azok számára, akik könnyen elérhető helyen, top kategóriás környezetben keresnek szolgáltatott irodát. Itt akár már hot desk-et, átmeneti irodát, készenléti vagy napi irodákat is bérelhet, de a kínálatban szolgáltatásokkal egybekötött és személyre szabott irodák közül is választhat.  A szolgáltatás csomagot teljesen az Ön igényeire szabják, és mindezek mellé még a legmodernebb technológiát, ügyfélszolgálatot, sőt cateringet is lehet kérni.

A XIII. kerületi Váci úton kivétel nélkül magas színvonalú irodaházakat találunk. Közülük is az egyik legkiemelkedőbb a House of Business Capital Square „A” kategóriás irodaháza, amely szintén szolgáltatott irodákat kínál teljesen egyedi igényekhez igazítva. A modern, városképformáló épület nagy presztízsű, stílusos környezetet biztosít a munkavégzéshez, a bérlőket étterem, kávézó és bank is várja az épületen belül.

Aki igazán magas presztízsű környezetet keres vállalkozásának, annak érdemes még Buda belső kerületeiben is szétnéznie. A II. és III. kerület határán álló Óbuda Gate közvetlenül a Duna partján, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető helyen kínálja „A” kategóriás irodáit. A Margit-hídon keresztül a pesti oldal is könnyen elérhető innen, és rendkívüli előnye az irodaháznak, hogy közel a belváros és étkezési-, sportolási-, vásárlási lehetőségek is adottak a közelben.

Informatikai-, telekommunikációs cégek találhatják meg ideális irodájukat a XI. kerületben, az Infopark épületeiben. Az Infopark rögtön a Rákóczi-híd lábánál, az ELTE Lágymányosi Campusa mellett, a BME közelében található. Az Infopark épületei több szakmai díjjal is büszkélkedhetnek. Az Infopark „I” épületét azért is érdemes választani, mert nemcsak a megközelíthetősége, de a parkolási lehetőségek is kiválóak, az irodák válaszfalai és ajtói kiváló hangszigetelési képességgel rendelkeznek, minden bérleti egységhez tartozik konyha, az egészséges levegőt pedig egyéni gépi iroda-szellőztetés, friss levegő befúvás biztosítja. Az „I” épületben már 52 nm-es kis iroda, vagy akár 800 nm-nél nagyobb iroda is bérelhető, míg a szintén felső kategóriás „A” épületben akár 1600 nm-es irodát is találunk.

Az igényeknek tehát csak a fantázia és a pénztárcánk szab határt!

I Forrás: magazin.otthonterkep.hu

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« December 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Tartalom galéria

Újra árverésre kerül Salgótarján üresen álló híres szállodatornya

Újra árverésre kerül Salgótarján üresen álló híres szállodatornya

More details
Eljött a hazai professzionális vagyonkezelés ideje

Eljött a hazai professzionális vagyonkezelés ideje

More details
Megjelent a Logisztikai Évkönyv

Megjelent a Logisztikai Évkönyv

More details
Kinek éri meg energiatárolót telepíteni meglévő vagy új rendszer mellé?

Kinek éri meg energiatárolót telepíteni meglévő vagy új rendszer mellé?

More details
Nagyszabású zöld logisztikai beruházást indít Szegeden a METRANS

Nagyszabású zöld logisztikai beruházást indít Szegeden a METRANS

More details
Friss kutatás: Karácsonykor túlköltenek a magyarok, januárban jön a megbánás

Friss kutatás: Karácsonykor túlköltenek a magyarok, januárban jön a megbánás

More details
Egyetlen perc is elég a lakástűzhöz: advent veszélyeire figyelmeztet a szakértő

Egyetlen perc is elég a lakástűzhöz: advent veszélyeire figyelmeztet a szakértő

More details
Magyar Marketing Fesztivál, 2026. január 29.

Magyar Marketing Fesztivál, 2026. január 29.

More details
Adóváltozások, aktualitások a NAV szakértőivel, 2025. december 18.

Adóváltozások, aktualitások a NAV szakértőivel, 2025. december 18.

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője