A XIII, és a IX. kerületben van az első kettő olyan rozsdaövezeti akcióterület, ami megkapta a jóváhagyást a Rozsdaövezeti Bizottságtól.
2025. május 5., hétfő - Györgyi
Eddig két rozsdaövezeti akcióterület kapott teljesen zöld lámpát a Rozsdaövezeti Bizottságtól, - az egyiket a XIII. kerületben a Váci úton jelölték ki, ahogy arról már részletesen beszámoltunk - a másik pedig a IX. kerületben található, ahogy azt az ilyen területek lehatárolásáról szóló kormányrendelet tartalmazza.
A XIII, és a IX. kerületben van az első kettő olyan rozsdaövezeti akcióterület, ami megkapta a jóváhagyást a Rozsdaövezeti Bizottságtól.
Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
A Budapesti Ingatlan Tanácsadók Egyeztető Fóruma (BIEF…
Jelenleg komoly illetékkockázattal találja szembe magát az…
Ha majális, akkor Budapest Feszt és Városliget…