2026. április 15., szerda - Tas, Anasztázia

Ingatlanpiaci hírek

Prémium kategóriás irodaház bérbeadásával bízták meg a ConvergenCE-t

2020-07-23 695

A Váci út legújabb és egyben egyik leglátványosabb irodaháza, az Agora Tower júniusban nyitotta meg kapuit a bérlők előtt. Az épület bérbeadására a ConvergenCE kapott kizárólagos megbízást. 

A Váci úton közlekedők számára ismerős lehet az Árpád híd pesti hídfőjénél található 16 emeletes irodaház, az Agora Tower. A méretében és megjelenésében is egyedülálló üveg épület egyik különlegessége a meredek szögben lejtő tetőszerkezetben rejlik. Emellett tágas közösségi terekkel és hatalmas zöldfelülettel rendelkezik, mely hozzájárul az irodapiac és a környezet megújulásához. Az irodaház nemcsak megjelenésében egyedi, hiszen az épületben számos innovatív és fenntartható megoldással találkozhatunk, mint az integrált és intelligens beléptető- és liftvezérlő rendszer, projekt-mobilapplikációk vagy az okos parkolás.

A prémium kategóriás, modern Agora Tower bérbeadásával a ConvergenCE csapatát bízta meg a HB Reavis ingatlanfejlesztő cég. A ConvergenCE február óta a már meglévő Raiffeisen Bank és a B+N Referencia Zrt. mellett két új bérlővel kötött szerződést, a Nowy Styl irodai és közösségi bútorokat gyártó, európai piacvezető vállalattal és a Stada Hungary Kft. gyógyszeripari cégcsoporttal, mely világszerte 130 országban van jelen. A két cég irodái a 16 emeletes Agora Tower 10. és 11. emeletén 500-500 négyzetméteren helyezkednek el, ahonnan egyedülálló körpanorámás kilátás nyílik Budapestre.

Az Agora Tower másik sajátossága, hogy az alsó két szinten kiskereskedelmi egységeket alakítanak ki, ahol olyan üzletek és szolgáltatások lesznek elérhetőek, melyek hosszú távon szolgálják az épületben dolgozók kényelmét és egészségét. Az éttermeken és kávézókon kívül fodrászat, pékség, szupermarket, drogéria és a well-being jegyében edzőterem is helyet kap. Emellett az épület körül kerékpársávokat, a házban kerékpártárolót és zuhanyzókat alakítottak ki, így támogatva a kerékpáros közlekedést.

„Az eddigi pályafutásom egyik kiemelkedő projektje az Agora Tower, melynek nemcsak külső jegyei, hanem a közösségnek nyújtott szolgáltatásai is egyediek. Egy ilyen különleges és emberközpontú irodaház kiemelkedik a piacon. Szeretném megköszönni a bizalmat és ezt a fantasztikus együttműködési lehetőséget a HB Reavis-nak”

– mondta Papp-Vas Dóra, a ConvergenCE bérbeadási igazgatója, aki az Agora Tower bérbeadását vezeti.


ConvergenCE

A ConvergenCE budapesti székhelyű, boutique jellegű ingatlanbefektető és –fejlesztő cég, amely nemzetközi befektetési alapok és magántőke-befektetők partnere. Az átláthatóságra és a bizalomra épülő partneri együttműködéseink során a szakértelmünkre támaszkodva növeljük az ingatlanok értékét és bevételeit. Büszkék vagyunk partnereink, ügyfeleink és munkatársaink sikereire. Alapításunk óta több mint 150.000 m2 alapterülettel valósítottunk meg kereskedelmi ingatlanfejlesztéseket, az általunk menedzselt épületek összértéke meghaladta a 200 millió eurót, és több mint 650 millió értékben valósítottunk meg projekteket ügyfeleinknek.

(ConvergenCE) 

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Olvasta?

Tipp

Időrendben

« Április 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Tartalom galéria

Mit tegyünk ingatlaneladás előtt? Ezek a legfontosabb lépések

Mit tegyünk ingatlaneladás előtt? Ezek a legfontosabb lépések

More details
A VGP készül legnagyobb logisztikai parkja fejlesztésére Romániában

A VGP készül legnagyobb logisztikai parkja fejlesztésére Romániában

More details
Lengyelország 1 milliárd eurós befektetési volumennel indította 2026-ot

Lengyelország 1 milliárd eurós befektetési volumennel indította 2026-ot

More details
IAA Transportation Hannover, 2026. szeptember 15-20.

IAA Transportation Hannover, 2026. szeptember 15-20.

More details
Lakásárak: Magyarország ismét az élmezőnyben, Finnország a másik véglet

Lakásárak: Magyarország ismét az élmezőnyben, Finnország a másik véglet

More details
Irodaházat vásárolt az Erste Asset Management csoport tagja

Irodaházat vásárolt az Erste Asset Management csoport tagja

More details
A Skanska 45 millió eurós lakóprojektet épít Pozsonyban

A Skanska 45 millió eurós lakóprojektet épít Pozsonyban

More details
Csokoládéélménypark épül Svájcban

Csokoládéélménypark épül Svájcban

More details
Milliók tűnnek el a cégeknél és senki nem veszi észre

Milliók tűnnek el a cégeknél és senki nem veszi észre

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője