2025. november 22., szombat - Cecília

Versenypiaci hírek

“Bárki mini Picassónak érezheti magát” - a Festede sikere

2025-04-10 816

Március végén egy mosolygós fiatalember tűnt fel az RTL című műsorában. Ferencz Tamás egy 20 négyzetméteres belvárosi garzonlakásából indította el vállalkozását, és mindössze 4,5 év alatt országos sikerre tett szert termékeivel. Mára a Festede már piacvezető a számfestés világában!

A Cápákat is lenyűgözte, hogy ilyen rövid idő alatt ekkora fejlődést sikerült elérnie az alig 30 éves fiatalembernek. A siker Tamás szerint egyértelműen annak köszönhető, hogy az emberek szeretnek alkotni – különösen, ha ehhez megkapják a megfelelő eszközöket és a bátorítást.

Sokan úgy nőttek fel, hogy azt gondolták, a festés és a művészet csak a tehetséges kevesek kiváltsága. A számfestőzéssel viszont bárki mini Picassónak érezheti magát”

- vallja a Festede alapítója.

Kreatív meditáció, az otthon kényelméből

Világszerte egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek az olyan hobbik, amelyek segítenek aktívan kikapcsolódni, csökkentik a mindennapi stresszt, és mindezt az alkotás örömével kötik össze. A számfestőzés képes felidézni az önfeledt gyermeki alkotás örömét. Amikor csak arra figyelünk, hogy ne menjünk ki a vonalból!

Magyarországon is akadnak olyan lelkes rajongói ennek a hobbinak, akik évente akár 30-50 képet is megfestenek. Ehhez az aktív kikapcsolódáshoz a Festede minden szükséges eszközt biztosít, sőt, oktatóvideókkal segíti a vállalkozó kedvűeket, hogy hogyan érdemes a kapott számozott vásznat kifesteni.

“Ha valaki meghallja, hogy számfestőkkel foglalkozom, legtöbbször azt gondolják, hogy gyerekeknek szánt termékeket árulunk a webshopunkban, ugyanakkor ez egyáltalán nincs így - mondja mosolyogva Tamás. „A vásárlóink leginkább felnőttek, akik élvezik, ahogy szinte a semmiből, a kezük közt kel életre egy gyönyörű festmény. Ez elképesztő élmény, főleg akkor, ha valaki először próbálkozik meg a festéssel. Amire igazán büszkék vagyunk, hogy akár saját fotóból is készítünk számfestő képet, így az alkotás egy igazán személyes élménnyé válhat.”

Garzonlakásból a Cápák elé

A Festede egy 100 százalékban magyar vállalkozás, hazai gyártással, és fontosnak tartják, hogy személyes kapcsolat alakuljon ki az alkotó-vásárlók és a cég között. Így képesek magas minőségben, és szívvel kiszolgálni a festeni vágyókat.

A Cápák között 8. évadának befektetői a műsorban emberileg és befektetés szempontjából is értékelték Tamás sikerét és hozzáállását. Végül Lakatos István a Bravogroup Holding ügyvezetője döntött úgy, hogy szívesen dolgozna Tamással.

István volt az egyik “Cápa”, akiért érkeztem, de sokat jelentett számomra Balogh Petya (szerk: STRT Holding, ügyvezető) dicsérete is. A műsorban való szereplés megerősített, és új lendületet adott számomra, hiszen egy sikeres vállalkozás felépítése mellett személyes missziómnak tartom az alkotás örömének népszerűsítését is, életkortól függetlenül.

Ha kedvet kaptunk a számfestőzéshez, nincs is jobb apropó a kipróbálására, mint az április 15-i Művészet Világnapja. A
Festede online kínálatában minden lelkes, kikapcsolódni vágyó megtalálhatja a hozzá legjobban passzoló számfestőt. A világnap alkalmából a Festede különlegességekkel is készül. Akár híres művészek ismert képeit is megalkothatjuk!

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Olvasta?

Tipp

Időrendben

« November 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Tartalom galéria

Hétvégi tippek, kulturális programajánló

Hétvégi tippek, kulturális programajánló

More details
Adatszuverenitás – edge computing

Adatszuverenitás – edge computing

More details
A vállalatok közel fele (48%) napi szinten küzd a jelöltek megbízhatatlanságával

A vállalatok közel fele (48%) napi szinten küzd a jelöltek megbízhatatlanságával

More details
A világ 141 bevásárlóutcájának rangsorában a budapesti Fashion Street lépett a Váci utca helyébe

A világ 141 bevásárlóutcájának rangsorában a budapesti Fashion Street lépett a Váci utca helyébe

More details
HRight now – Virtuális forgószínpadon a HR szolgáltatók, 2025. december 4.

HRight now – Virtuális forgószínpadon a HR szolgáltatók, 2025. december 4.

More details
Design Bazár: háromnapos lakberendezési garázsvásár, 2025. november 28-30.

Design Bazár: háromnapos lakberendezési garázsvásár, 2025. november 28-30.

More details
XPENG IRON – az új generáció

XPENG IRON – az új generáció

More details
Fenntartható utazás, tóparti wellness és a tökéletes síélmény egy helyen

Fenntartható utazás, tóparti wellness és a tökéletes síélmény egy helyen

More details
Hó, jég, dugó: így készülhetünk a reptéri ünnepi rohamra

Hó, jég, dugó: így készülhetünk a reptéri ünnepi rohamra

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője