2026. május 22., péntek - Júlia, Rita

Versenypiaci hírek

Megvannak az idei év legjobb webshopjai

2024-12-03 770

Ismét megrendezték az Év Webshopja Konferenciát és Versenyt, ahol a díjátadó gála mellett a szakma legjobbjai tartottak előadásokat a rekordszámú résztvevőnek.  Az idei nyertesek között megtalálható nyomdai szolgáltatásokat kínáló, egyedi ajándékokat készítő, állategészségügyi és kozmetikai termékeket árusító webshop is.  

„A rendezvény egész ideje alatt kiváló hangulat uralkodott, előadóink izgalmas és inspiráló előadásokkal kötötték le a hallgatóság figyelmét, miközben a résztvevők rengeteg új ötlettel és motivációval gazdagodtak” – számolt be az eseményről Berta Gergő, a Maximum Business Web és Marketing Ügynökség vezetője.

A zártkörű eseményen több, mint 300 vállalkozó vett részt, az e-kereskedelem legsikeresebb szakértői tartottak exkluzív, szakmai előadásokat.

Az érdeklődők mások mellett a piac olyan hiteles szakértőitől kaphattak inspirációt, mint Szilágyi István a theMarketer, Sárközi Péter a Kifli.hu, Fetter István a CIB Bank, Rácz Péter a Complexpress, Berta Gergő a Maximum Business Web-és Marketing Ügynökség, Lévai Richárd a Liftup Akadémia, Palánkai Gábor a Palánkai Ügyvezető Akadémia, Fazekas Fanni az Ifinance és Székely Dalma a Hardbit képviselője, Kolbert István marketing vezető, elemző és stratégiai tanácsadó, valamint Kováts Dániel e-commerce szakértő, az egykori Netpincér és az eMAG korábbi képviselője.

Az idei konferencia legfőbb célja az volt, hogy olyan kézzelfogható és gyakorlatias információt, tudást adjon át a jelenlévő cégvezetőknek, webshop tulajdonosoknak, amellyel a válsághelyzetek után még nagyobb lépésekben lesznek képesek fejlődni az online térben.

A díjakat idén 6 fő kategóriában osztották ki, ahol a webáruházakat árbevételük alapján osztályozták. 

Az alábbiak lettek 2024 legjobb webshopjai:

5 millió alatti kategória: 

I. HELYEZETT: rapidnyomda.hu

II. HELYEZETT: kreativkollazs.hu

III. HELYEZETT: joemlek.hu

KÜLÖNDÍJ: mirunska.com

5 és 50 millió közötti kategória: 

I. HELYEZETT: chilifarm.hu

II. HELYEZETT: welovebark.com

III. HELYEZETT: noordia.hu

KÜLÖNDÍJ: bekesgarden.hu

50 és 200 millió közötti kategória: 

I. HELYEZETT: szerszamplusz.hu

II. HELYEZETT: profigazda.hu

III. HELYEZETT: gearup.hu

KÜLÖNDÍJ: mybulldogshop.com

200 millió és 1,5 Mrd közötti kategória: 

I. HELYEZETT: bikepro.hu

II. HELYEZETT: jatekliget.hu

III. HELYEZETT: keklukacsbolt.hu

KÜLÖNDÍJ: mralkohol.hu

1,5 Mrd és 5 Mrd közötti kategória: 

I. HELYEZETT: t-depo.hu

II. HELYEZETT: warnex.hu

III. HELYEZETT: bestmarkt.hu

5Mrd Ft feletti kategória: 

I. HELYEZETT: homelux.hu

A győzteseket kiválasztó zsűritagok: Ballai Máté (Bács-Kiskun és Csongrád-Csanád vármegye digitalizációs „nagykövete”, a régió IKT tanácsadója), Miklovicz Norbert ( a  Marketing112 alapítója, kis- és középvállalkozási marketing tanácsadó és marketingstratéga, a Magyar Marketing Fesztivál tulajdonos- főszervezője), Csepregi Balázs (a SalesAutopilot társtulajdonos-ügyvezetője), Dudás László (a Zepter ügyvezető igazgatója), Kulcsár István Róbert (a Shoprenter egyik alapító-tulajdonosa), Kováts Dániel (a Netpincér (későbbi Foodora) egykori egyik ügyvezetője, később az eMAG képviseletében Marketplace Chief Commercial Officer), Ipsits Anita (a Szafi Products Kft. tulajdonosa és ügyvezetője). 

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Május 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Tartalom galéria

Újra jön a Mozgás Éjszakája, 2026. június 12.

More details
Pünkösdi Örökség Ünnep a Skanzenben, 2026. május 24-25.

Pünkösdi Örökség Ünnep a Skanzenben, 2026. május 24-25.

More details
Pünkösdi Sokadalom a Sóstói Múzeumfaluban, 2026. május 24-25.

Pünkösdi Sokadalom a Sóstói Múzeumfaluban, 2026. május 24-25.

More details
Új tehetségeket keres az LG: startol a Tech-re Kész! Tartalomgyártó Akadémia

Új tehetségeket keres az LG: startol a Tech-re Kész! Tartalomgyártó Akadémia

More details
Bosch: az MI-alapú utasbiztonságtól az önvezető autózásig

Bosch: az MI-alapú utasbiztonságtól az önvezető autózásig

More details
Új szakmai díjjal ismeri el a felnőttképző intézményeket az MKIK

Új szakmai díjjal ismeri el a felnőttképző intézményeket az MKIK

More details
Balatonra költözik fagyijával az év cukrásza

Balatonra költözik fagyijával az év cukrásza

More details
Tízszeres Superbrands díjazott a DDC – ismét a vezető márkák között

Tízszeres Superbrands díjazott a DDC – ismét a vezető márkák között

More details
A WING nyerte el az OTP Üzleti Kiválóságért Díjat 2026-ban a Nemzetközi terjeszkedés kategóriában

A WING nyerte el az OTP Üzleti Kiválóságért Díjat 2026-ban a Nemzetközi terjeszkedés kategóriában

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője