2026. április 10., péntek - Zsolt

Versenypiaci hírek

Díjeső a WING-nek

2023-02-10 615

Öt kategóriában díjat kapott a közép-európai ingatlanpiac meghatározó ingatlanfejlesztő vállalatcsoportja, WING az idei CIJ Awards-on.

A neves rendezvényre a budapesti Four Seasons Hotel Gresham Palotájában került sor és az idén immár tizenhatodik alkalommal megrendezett Construction & Investment Journal (CIJ) Awards Hungary díjátadó ünnepségén az ingatlanszakma legfontosabb szereplői voltak jelen. Az esemény keretein belül összesen öt kategóriában kapott díjat a WING. A CIJ Awards a régiós kereskedelmi ingatlanpiac egyik legrégibb szakmai elismerése, amelynek célja az ingatlanpiac legkiemelkedőbb teljesítményeinek felismerése és díjazása.

A Best Retail Development kategóriában a GOBUDA Mall megvalósításáért kaptak díjat. A GOBUDA Mall bevásárlóközpont a mintegy 10 hónapig tartó komplex átalakítás során egy 21 ezer négyzetméter bérbeadható területtel, nagyjából 100 üzletnek helyet adó, szolgáltató funkciót is betöltő, a mai kor igényeire választ kínáló, modern épületté alakult.

A Best Residential Upcoming Development kategóriában a cégcsoport a LIVING fejlesztése alatt álló a Le Jardin projekttel bizonyult a legjobbnak. A Le Jardin a LIVING eddigi legkörnyezettudatosabb beruházása, amelynek részei a teljes mértékben megújuló energián alapuló gépészeti megoldások, a környezettudatos anyaghasználat, a szelektív hulladékkezelés, a környezettudatos vízfelhasználás, az esővíz újrahasznosítása, illetve a felület hűtés-fűtés.

A Best Office Upcoming Development kategóriában a Liget Center projekttel nyerték el a díjat. A Liget Center meglévő két épülete 2024-től ad majd fő bázist az RTL Magyarország valamennyi dolgozója számára, az újonnan épülő ház pedig zöld és smart megoldásokat, illetve a legkorszerűbb műszaki jellemzőket kínálja majd az irodaházat vagy akár székházat kereső cégeknek.

A Best New Office Lease Transaction kategóriában a Liberty vegyesfunkciós komplexummal bizonyultak a legjobbnak, ugyanis 3800 négyzetméternyi irodaterületére írt alá hosszú távú bérleti szerződést az eMAG-Extreme Digital. A cég várhatóan 2023 tavaszán költözik be leendő irodájába, amely az épület Könyves Kálmán körút felé néző, déli szárnyának a harmadik és negyedik emeletén kap helyet.

Mindemellett a cégcsoport több évtizedes fennállásának és elért eredményeinek köszönhetően a Best Overall Developer kategóriában is a legjobbnak bizonyult.

| Forrás: turizmusonline.hu | Fotó: greenfield.eu

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Április 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Tartalom galéria

Lakásárak 2026-ban: mi áll valójában a drágulás mögött?

Lakásárak 2026-ban: mi áll valójában a drágulás mögött?

More details
Új exportplatform indul a Kamara stratégiai támogatásával

Új exportplatform indul a Kamara stratégiai támogatásával

More details
Lakásvásárlás: így válasszunk megfelelő méretet és elrendezést!

Lakásvásárlás: így válasszunk megfelelő méretet és elrendezést!

More details
Ha menni kell – magyar vállalkozók hazaköltözése Dubajból az adótanácsadó szemével

Ha menni kell – magyar vállalkozók hazaköltözése Dubajból az adótanácsadó szemével

More details
Grúzia az év legbiztonságosabb slágerúticélja!

Grúzia az év legbiztonságosabb slágerúticélja!

More details
A Hormuzi-szoros lezárása még az online rendeléseket is drágíthatja

A Hormuzi-szoros lezárása még az online rendeléseket is drágíthatja

More details
Kevesebb szövegből ad pontosabb választ az AI?

Kevesebb szövegből ad pontosabb választ az AI?

More details
AI BUSINESS konferencia, 2026. április 22.

AI BUSINESS konferencia, 2026. április 22.

More details
Green Future Conference, 2026. április 23.

Green Future Conference, 2026. április 23.

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője