2025. július 19., szombat - Emília

Konferenciák, képzések

Vállalati Tőkefinanszírozás Konferencia, 2021. szeptember 21.

2021-06-30 650

Egyáltalán nem mindegy, hogy a magyar gazdaság koronavírus-járvány utáni kilábalásának folyamatában hogyan tudnak részt venni a magyar tulajdonú vállalkozások.

Azok a hazai cégek, amelyek levonják a krízis legfontosabb tanulságait, válságállóbb működésre állnak át, ennek érdekében megfelelő forrásszerkezetet állítanak össze, megalapozott üzleti tervekkel és fejlesztési kapacitásokkal rendelkeznek, azok most versenyelőnyhöz juthatnak másokkal szemben, megkönnyíthetik saját dolgukat a felvásárlások, konszolidálási folyamatok, beruházások és a tőkefinanszírozás tekintetében. 

A Portfolio-Hiventures közös konferenciáján az érdeklődő cégtulajdonosok megismerhetik a tőkefinanszírozást és annak szerepét. Valós hazai esettanulmányokon keresztül mutatjuk be  azokat a megoldásokat, amelyek túlmutatnak a rövid távú, koronavírus-válság okozta pénzügyi, finanszírozási problémák kezelésén. 

A Hiventures hosszútávra tervez, a magyar tulajdonú vállalkozások jövőjét leginkább meghatározó kihívásokra fókuszál: kézzel fogható segítséget nyújt a cégfelvásárlás, a családon kívüli cégutódlás, a piaci konszolidáció, a beruházások finanszírozása, a külföldi terjeszkedés, vagy akár a reorganizáció esetében is. A szakmai előadások és beszélgetések során nemcsak számokról, üzletről, vállalatépítésről lesz szó, hanem cégek és folyamatok mögött álló emberekről, emberi tényezőkről, egy-egy cég jövője, átadásának sikeressége ugyanis ezeken is múlik. Olyan hazai cégeket is bemutatunk, ahol a családon belüli tulajdonátadás valamilyen oknál fogva nem megoldható, azonban egy külső szereplő fantáziát lát benne és megjelenik vevőként. A konferencia meghívott előadói több ilyen tranzakcióban is aktív szerepet játszottak, tudásuk bizonyítottan segíti az érintett cégek további sikeres működését, amely hosszabb távon minden piaci szereplő alapvető érdeke. 

Az esemény záró felvonása pedig a tematikus workshop, ahol a szakértők interaktív módon osztják meg a tudásukat az érdeklődőkkel. Célunk a közös növekedés, tartsanak velünk!

Időpont: 2021. szeptember 21.
Helyszín: Budapest
További információk: portfolio.hu

| Esemény Menedzser

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Olvasta?

Tipp

Időrendben

« Július 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Tartalom galéria

Hétvégi tippek, kulturális programajánló

Hétvégi tippek, kulturális programajánló

More details
Amit a 3%-os hitelről tudni kell, de nem beszélnek róla

Amit a 3%-os hitelről tudni kell, de nem beszélnek róla

More details
A nyári szabadságolások után nő a felmondásosok száma

A nyári szabadságolások után nő a felmondásosok száma

More details
Lehetőség a múltban

Lehetőség a múltban

More details
Újabb lakóparkkal bővült a LIVING kínálata

Újabb lakóparkkal bővült a LIVING kínálata

More details
Stratégiai bővítés Nyíregyházán

Stratégiai bővítés Nyíregyházán

More details
A BIEF 2025 második negyedévére vonatkozó irodapiaci összegzése

A BIEF 2025 második negyedévére vonatkozó irodapiaci összegzése

More details
Nyáron megduplázódik a társkeresők aktivitása

Nyáron megduplázódik a társkeresők aktivitása

More details
Több millió állásra pályázó személyes adatait kotyogta el a McDonalds HR-chatbotja

Több millió állásra pályázó személyes adatait kotyogta el a McDonalds HR-chatbotja

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője