Nyomtatás

Koronavírus-fertőzött a BMW-nél, 150 dolgozót küldtek karanténba

2020-03-02 616

Egymás után jelentkeznek a világ nagyvállalatainál a kornavírus negatív hatásai, egy cikkben gyűjtjük a társaságok bejelentéseit. A koronavírus a BMW-t is elérte, a vállalat megerősítette, hogy a múlt hétvége óta a vállalat egyik alkalmazottja orvosi kezelés alatt áll, akit koronavírus-fertőzéssel diagnosztizáltak. 

A dolgozó állapota jó. A német konszern felszólította a megbetegedett dolgozó kollégáit, akik érintkezésbe kerülhettek a fertőzöttel, hogy vonuljanak 14 napos karanténba. A Spiegel úgy tudja, hogy közel 150 dolgozó érintett. Mivel nem a gyártásban érintett dolgozókról, hanem a fejlesztésben alkalmazottakról van szó, a dolgozók otthonról dolgoznak tovább. A BMW árfolyama ma 2 százalékot esett, ezzel 2012 vége óta nem látott mélypontra zuhant az árfolyam.

A teljes cikk: Koronavírus-fertőzött a BMW-nél, 150 dolgozót küldtek karanténba

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Események

Versenyben

Ingatlanpiac

Üzleti hírszerzés, biztonság