2026. március 7., szombat - Tamás

Archívum

Nők a szervezetben – kihívás vagy lehetőség?

2019-06-06 337

„Ajjaj, nők egy csapatban..." Egy ilyen megjegyzést gyakran hallunk negatív felhanggal. De vajon ez mindig igaz? Vannak-e olyan ágazatok, illetve munkakörök, amelyekben a nők jobban teljesítenek, és amelyek megmutatkoznak pl. a szervezeti kultúra alakításában, a csapatmunka eredményességének növelésében, vagy éppen a döntéshozatali folyamatokban?

Miképpen lehet a női elem erősségeit behozni a vállalatok vezetésébe? „Női szeszély” és „intrika”: valós problémák a munkahelyen?
Milyen kihívásokkal kell szembenéznie egy szervezeten belül a női munkavállalóknak?
Milyen munkahelyi elvárásai vannak egy női kollégának? Mely szerepkörökben és hogyan tud a munkahely támogatást nyújtani?
Női vezetőként több szerepben kell helyt állnia, mind a magánéletben, mind szakmai téren.Hogyan lehet ezeket összeegyeztetni?

Hogyan tudja női munkacsapatát a fenti kérdések megválaszolásával hatékonyan menedzselni és női vezetőként a különböző szerepkörök kihívásaival megküzdeni?
Szemináriumunk a szükséges módszerek és technikák megismertetésével nyújt segítséget ahhoz, hogy hatékony szervezetfejlesztéssel cége lépést tudjon tartani a konkurenciával és versenyelőnyhöz jusson.

1 napos workshop előadásokkal, beszélgetéssel, szerepgyakorlatokkal
A magas szakmai színvonal garanciája kiváló előadónk, trénerünk: Gallen Rita

Kiknek ajánljuk a programot?

Mind a női, mind a férfi vezetőknek – a női vagy főként nőkből álló munkacsapatok vezetőinek, HR és személyügyi vezetőknek, ügyvezetőknek.

Mindazoknak, akik
• szeretnék jobban megismerni vállalatuk belső működését,
• nehézségekkel szembesülnek vezetői feladataik során, fejleszteni kívánják kommunikációs és együttműködési készségeiket, vezetési stílusukat,
• vezetőként szeretnék csapatuk rejtett erőforrásait kamatoztatni,
• pozitív, együttműködő légkört szeretnének teremteni és hatékonyan kezelni a vállalaton belüli konfliktusokat,
• női vezetőként szeretnének hatékony stratégiát kifejleszteni a különböző szerepkonfliktusok megoldásához.

Időpont: 2019. június 27. 10.00 – 16.00,
Helyszín: CEU Konferencia Központ (1106 Budapest, Kerepesi út 87.)
További információk: forum-media.hu

(Üzleti Hírszerzés)

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Március 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Tartalom galéria

Egymilliárd forintot spóroltak a kkv-k a Kamara auditfelkészítésével

Egymilliárd forintot spóroltak a kkv-k a Kamara auditfelkészítésével

More details
Fő a kávé - kávékiállítás

a kávé - kávékiállítás

More details
Az AI kilépett a chatablakból: 2026-ban már helyettünk foglal, vásárol és dönt

Az AI kilépett a chatablakból: 2026-ban már helyettünk foglal, vásárol és dönt

More details
InnoSummit, 2026. március 19.

InnoSummit, 2026. március 19.

More details
RIEL Expo és Konferencia, 2026. április 23.

RIEL Expo és Konferencia, 2026. április 23.

More details
UNIX-AMTS Autó, Motor ésTuning Show, 2026. március 13-15.

UNIX-AMTS Autó, Motor ésTuning Show, 2026. március 13-15.

More details
Vállalati Energiamenedzsment, 2026. május 6.

Vállalati Energiamenedzsment, 2026. május 6.

More details
Hitelezés konferencia, 2026. május 5.

Hitelezés konferencia, 2026. május 5.

More details
Járműipar konferencia, 2026. március 26–27.

Járműipar konferencia, 2026. március 26–27.

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője