2025. április 20., vasárnap - Konrád, Tivadar

Archívum

57. Műegyetemi Állásbörze, 2025. március 11-12.

2025-03-02 1352

A szervezők munkájával, az előzetes tájékoztatással és az ügyintézéssel is maradéktalanul elégedettek voltak az 56. Műegyetemi Állásbörze kiállítói. A rendezvényt követően készített felmérés szerint a résztvevő vállalatok kiemelkedően jónak ítélték az esemény előtti és alatti kommunikációt, a többség a látogatók számával is elégedett volt. A következő állásbörzét 2025. március 11-12-én rendezik, a megkérdezett cégek 90 százaléka arra készül, hogy kiállítóként ismét megjelenik majd az eseményen.

Az 56. Műegyetemi Állásbörzét 2024. október 8-9. között rendezték meg a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen, ahol a hagyományoknak megfelelően kötetlen formában találhattak egymásra a pályakezdő hallgatók és a munkáltatók. Az ismét tízezreket megmozgató eseményen idén is változatos programokkal várták az érdeklődőket, a látogatóknak több, mint 120 kiállítóval volt lehetőségük személyesen is megismerkedni.

Az eseményt követően, a szervezők által készített felmérésből kiderült, hogy a kiállítók kiemelkedően elégedettek voltak: a 81 megkérdezett cég 60 százaléka az értékelésnél megadott ötfokozatú skálán maximálisra értékelte a rendezvény színvonalát.

A kiállítóktól 4,6-os átlagot kapott a skálán a szervezők által előzetesen nyújtott tájékoztatás, valamint az állásbörzéhez kapcsolódó ügyintézés és a szervezők munkája egyaránt.

A kiállító vállalatok képviselőit kérdezték arról is, hogy mennyire elégedettek a Műegyetemi Állásbörze közösségi oldalaival, ideértve a Facebook és az Instagram mellett a LinkedIn-t, a Youtube-ot, a Spotify-t és a Tiktokot is. A túlnyomó többség 4-es vagy 5-ös értékelést adott, ami ugyancsak 4,6-os átlagnak felel meg.

Hasonlóan magas elégedettséget mért a kutatás a rendezvény honlapjáról, az ott fellelhető információkról, a rendezvény előtti és alatti kommunikációról, illetve a cégkatalógusról is.

Az esemény minőségével történő elégedettséget jelzi az is, hogy a megkérdezett cégek 90 százaléka jelezte, jövő tavasszal is meg kíván jelenni kiállítóként. Az immár 57. Műegyetemi Állásbörzét 2025. március 11-12-én rendezik, az őszi kiállítás pedig a jelenlegi tervek szerint, 2025. október 14-15-én lesz.

A következő állásbörzéken ismét újdonságok várják majd a résztvevőket, a szervezők sok új ötlettel készülnek, hogy tovább emeljék a színvonalat. A jövő év a Műegyetemi Hallgatói Kft. életében a megújulásról szól, ami garantáltan visszaköszön majd a társaság által szervezett eseményeken is.

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Április 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Tartalom galéria

Magyar IT-cég a Financial Times leggyorsabban növekvő vállalatai közt

Magyar IT-cég a Financial Times leggyorsabban növekvő vállalatai közt

More details
Hétvégi tippek, kulturális programajánló

Hétvégi tippek, kulturális programajánló

More details
Nemzetközi árajánlati rendszer bevezetését javasolja a MaReSz

Nemzetközi árajánlati rendszer bevezetését javasolja a MaReSz

More details
Hogyan befolyásolják a művészetek a magán- és a szakmai életünket?

Hogyan befolyásolják a művészetek a magán- és a szakmai életünket?

More details
Portfolio X-Cycling Day, 2025. május 27.

Portfolio X-Cycling Day, 2025. május 27.

More details
Így áll az autómentes Duna-parti városnegyed építése

Így áll az autómentes Duna-parti városnegyed építése

More details
Új trendek felé nyit a Gin Market Budapest, 2025. június 13-14.

Új trendek felé nyit a Gin Market Budapest, 2025. június 13-14.

More details
AI-influenszerek forradalmasítják az oktatást

AI-influenszerek forradalmasítják az oktatást

More details
A Z generáció nem igazítja az életét a munkához

A Z generáció nem igazítja az életét a munkához

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője