2026. június 22., hétfő - Paulina

Archívum

Új időpontban a theBar, az ingatlanpiac ikonikus eseménye, 2022. június 16-án

2022-06-08 571

Az eredeti időponttal ellentétben a változékony időjárás miatt június 16-án tér vissza a theBar a magyar ingatlanpiacra a Romkertben. Az időpontváltozás azonban még inkább arra ösztönzi Az Év Irodája csapatát, hogy közel hároméves szünet után egy különleges networking eseményt szervezzen az ingatlanszektor szereplői számára.

Az elmúlt évtized legismertebb és legsikeresebb ingatlanpiaci szakmai találkozója a theBar a járvány miatt néhány évig szünetelt, azonban most ismét várja a szektor szereplőit, hogy az aktuális eseményekről, folyamatokról, trendekről és a jövő lehetséges irányairól kicserélhessék a tapasztalataikat.

Azonban az eredeti időpontot módosították az időjárási előrejelzések miatt, így az esemény június 16-án lesz a Romkertben, hogy a résztvevők valóban „felhőtlen” körülmények között találkozhassanak és ünnepelhessék az ingatlanpiac sikereit. A szervezők örömmel tapasztalták a nagy érdeklődést, így az új időpontban is izgatottan várják a magyar ingatlanpiac jeles személyiségeit a Duna-part eme különleges helyszínén, ahonnan csodálatos perspektíva nyílik Budapestre és a remények szerint az ingatlanpiacra is.

A theBar szimbolikus esemény lesz, hiszen jelzi, hogy bár a pandémia még jelen van az életünkben, az ingatlanpiacon sikerült az elmúlt évek nehézségeit kezelni. Ugyanígy a jelenlegi gazdasági problémák és egyéb konfliktusok közepette még nagyobb jelentősége van a rendezvénynek, hiszen mutatja, hogy a magyar ingatlanpiaci szereplők erős közösséget alkotnak, akiket összeköt az ágazat és az értékteremtés iránti elkötelezettség.

A különleges networking eseményen a részvétel előzetes regisztrációval ingyenes. A Romkert pedig itt található.

A rendezvény a Forestay Group tagvállalata, a Horsens Partners támogatásával valósul meg.

I  Forrás: realista.ingatlan.com

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Június 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Tartalom galéria

Robotok a munkahelyen - Készen állunk rá, hogy közösen dolgozzunk velük?

Robotok a munkahelyen - Készen állunk rá, hogy közösen dolgozzunk velük?

More details
Már nem elég a kikötő: többnapos szárazföldi kalandokat indít az Azamara Cruises

Már nem elég a kikötő: többnapos szárazföldi kalandokat indít az Azamara Cruises

More details
PontyShow, 2026. november 6–8.

PontyShow, 2026. november 6–8.

More details
AGROmashEXPO, 2027. január 27-30.

AGROmashEXPO, 2027. január 27-30.

More details
CONSTRUMA, 2027. április 8-11.

CONSTRUMA, 2027. április 8-11.

More details
HUNGAROTHERM, 2027. április 8-11.

HUNGAROTHERM, 2027. április 8-11.

More details
OTTHONDesign, 2027. április 8-11.

OTTHONDesign, 2027. április 8-11.

More details
Automotive Hungary, 2027. május 4-7.

Automotive Hungary, 2027. május 4-7.

More details
MACH-TECH és IPAR NAPJAI, 2027. május 4-7

MACH-TECH és IPAR NAPJAI, 2027. május 4-7

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője