2026. április 22., szerda - Csilla

Archívum

Hipermodern SPAR nyílik majd az Etele Plazában

2021-07-12 887

Jól ismert és népszerű üzlettel bővül Újbudán, az Etele térnél szeptemberben megnyíló Etele Plaza. Buda legnagyobb bevásárlóközpontjának földszintjén a legmagasabb igények és a legújabb koncepció szerint kialakított SPAR szupermarket várja majd az épültben megforduló, napi több tízezer vásárlót.

A SPAR több mint 1100 négyzetméteres eladótere az áruházlánc legfrissebb szupermarket koncepciója szerint készül el, így jól illeszkedik az Etele Plaza újgenerációs megjelenéséhez. A környezeti fenntarthatóság érdekében az eladótérbe takarékos LED világítás kerül, a hűtéstechnika környezetkímélő, szén-dioxid alapú lesz, valamint az összes hűtőbútor szigetelt ajtót kap.

A bolt bejáratnál a SPAR to Go helyben készített melegételeket, szendvicseket, salátákat és desszerteket kínál majd széles választékban. Az üzletbe lépve a vásárlókat piacszerű zöldségosztály és modern pékáru részleg várja, amelyeket kényelmi termékekkel, és készételekkel feltöltött SPAR enjoy. hűtővel teszik teljessé. A szupermarket széles közlekedőinek, nagy belső terének, és áttekinthető elrendezésének köszönhetően akár nagybevásárlásra is alkalmas lesz. A sorbanállási idő csökkentését a hagyományos fizetési lehetőségek mellett pedig önkiszolgáló kasszák segítik majd.

„Az üzletlánc a bevásárlóközpont látogatói mellett a környéken élőket és a kerületi irodaházakban dolgozókat is ki szeretné szolgálni” – jelentette ki Maczelka Márk, a SPAR Magyarország kommunikációs vezetője.

A környezettudatosság jegyében valósul meg maga a Futureal által fejlesztett Etele Plaza is. A Budapest legnagyobb multimodális közlekedési csomópontjában található bevásárló- és szórakoztatóközpont már a tervezési fázisban megszerezte a Breeam Very Good minősítést, amely a fenntarthatóság egyik legmagasabb szintjét képviseli, és ennek megfelelően alakítják ki a komplexum zöldfelületeit is. A Breeam minősítéssel összhangban külön figyelmet kap a könnyű megközelíthetőség biztosítása, a fényszennyezés, valamint a közvetlen környezeti terhelés minimalizálása, az időtálló anyagok beépítése és a hulladék újrafelhasználásának elősegítése is.

„Az Etele Plaza megalkotásánál kiemelten figyeltünk arra, hogy bérlőink számára a legmagasabb minőséget és szolgáltatást nyújtsuk. A komplexumon a végső simításokat végezzük, és már nagyon várjuk, hogy hamarosan megmutathassuk a nagyközönségnek is Magyarország első okosplázáját” – mondta Balástyai Márk, az Etele Plaza projektigazgatója.

Az Etele Plazában a 180 divatüzlet mellett élelmiszer-áruház, éttermek, kávézók, multiplex mozi, fitneszterem, gyermekjátszóház és egyéb szolgáltatások széles köre lesz megtalálható. A bevásárló központterületén a legfejlettebb helymeghatározó és navigációs rendszer könnyíti majd a parkolást az üres férőhelyek feltüntetésével, a komplexumban pedig a vásárlóknak segít megtalálni a kiválasztott üzletet vagy szolgáltatást mobilalkalmazáson keresztül.

 

I Forrás: realista.ingatlan.com

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Üzleti hírszerzés, biztonság

Error: No articles to display


 

 


 

Olvasta?

Tipp

Időrendben

« Április 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Tartalom galéria

Még több teljesítmény, bizonyos feladatokhoz: Claude Opus 4.7

Még több teljesítmény, bizonyos feladatokhoz: Claude Opus 4.7

More details
Egyre többen hagyják ott biztos állásukat

Egyre többen hagyják ott biztos állásukat

More details
ESG Summit, 2026. május 20.

ESG Summit, 2026. május 20.

More details
Marketing&Media TOP50 Leaders Forum, 2026. június 1.

Marketing&Media TOP50 Leaders Forum, 2026. június 1.

More details
Otthontérkép: berobbant az építkezés Újbudán

Otthontérkép: berobbant az építkezés Újbudán

More details
A kiskereskedelmi parkok hajtják a bővülést Lengyelországban

A kiskereskedelmi parkok hajtják a bővülést Lengyelországban

More details
Automotive Summit, 2025. május 20.

Automotive Summit, 2025. május 20.

More details
Ferrero bejelentés: 60 év után új ízzel bővítik a mogyorókrém kínálatot

Ferrero bejelentés: 60 év után új ízzel bővítik a mogyorókrém kínálatot

More details
Közösségi média, luxusmárkák és önkép: a férfiaknál erősebben megjelenhet az impulzusvásárlás

Közösségi média, luxusmárkák és önkép: a férfiaknál erősebben megjelenhet az impulzusvásárlás

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője