2025. március 18., kedd - Sándor

Archívum

Óriási érdeklődésre lehet számítani!

2021-01-26 652

Konkrét adatokkal tette közzé még 2020 év végén az MTI az alábbi hírt, mely alapján nem árt, ha időben nyakunkba vesszük a "várost" és nekilátunk a felújítási előkészületeknek, hogy a csúcsidőszakot megelőzve elkerüljük az azzal járó kellemetlenségeket.

A családi házban élő, legalább egy gyermeket nevelők közel háromnegyede lát esélyt a jövő év elejétől igényelhető otthonfelújítási támogatás felhasználására – derül ki egy friss kutatás eredményéből.
A válaszadók negyede egészen biztos volt abban, hogy él az állami támogatás lehetőségével; a közepes gazdasági státuszúak körében ez az arány jóval magasabb, 43 százalék volt.


Ablekcsere ár csökkenés az 50%-os állami támogatással! Használja ki hatékonyan a támogatás kereteit. Gyors ajánlatkérő és kapcsolat ide kattintva érhető el.


Belső falak, tető, külső homlokzat

A válaszadók több mint háromnegyede a belső falak rendbetételét tartaná a legfontosabbnak, ám közel hasonló kör (72-72 százalék) jelezte, hogy a tetőn és a külső homlokzaton is lenne mit javítani.
A felmérés adatai szerint a legtöbben (56 százalék) 2 millió forint vagy az alatti állami forrás lehívásában gondolkodnak. Azok viszont, akik tetőmunkát terveznek, döntően ennél nagyobb keretet, akár a maximum összeget is igényelnék.


3 milliós támogatással újít fel és fenyő- fűrészárura van szüksége? Fatelep három megye határán, árukészlet közvetlen raktárról! Részletekért kérem, kattintson ide!


A felmérés szerint a felújítást tervezők negyede úgy gondolta, hogy családi házuk esetében a munkálatok halaszthatatlanok, és azokat támogatás nélkül is el kellene végezni. A megkérdezettek egyharmada támogatás nélkül csak részlegesen tudná a javításokat megtenni. Összesen 35 százalék azon a véleményen van, hogy az állami támogatás nélkül nincs esélye a rekonstrukcióra.

Januártól a legalább egy gyermeket nevelő családok, lakásuk rekonstrukciójához a kiadásaik 50 százalékát – 3 millió forintig – állami támogatásként igényelhetik vissza.

(Forrás: csok-otthonteremtesi-kedvezmenyek.blogspot.com)

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Olvasta?

Tipp

Időrendben

« Március 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Tartalom galéria

Lengyelország raktárpiaca továbbra is stabil

Lengyelország raktárpiaca továbbra is stabil

More details
Ennek örülnek majd az épületüzemeltetők

Ennek örülnek majd az épületüzemeltetők

More details
A postaládától az okostelefonig: itt tart az akciós újságok evolúciója

A postaládától az okostelefonig: itt tart az akciós újságok evolúciója

More details
Kémeszközökre csapott le a NAV Budapesten

Kémeszközökre csapott le a NAV Budapesten

More details
A Kúria a kibercsalások áldozatainak adott igazat –  Többé nem háríthatnak a bankok?

A Kúria a kibercsalások áldozatainak adott igazat – Többé nem háríthatnak a bankok?

More details
Cégautó és flotta konferencia, 2025. március 28.

Cégautó és flotta konferencia, 2025. március 28.

More details
MIPIM 2025: díjnyertes projektek, amelyek formálják az ingatlanpiac jövőjét

MIPIM 2025: díjnyertes projektek, amelyek formálják az ingatlanpiac jövőjét

More details
Hogyan formálják a kormányzati támogatások az ipari és irodai ingatlanpiacot Közép- és Kelet-Európában

Hogyan formálják a kormányzati támogatások az ipari és irodai ingatlanpiacot Közép- és Kelet-Európában

More details
Ez várható a német logisztikai ingatlanpiacon 2025-ben

Ez várható a német logisztikai ingatlanpiacon 2025-ben

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője