2025. szeptember 18., csütörtök - Diána

Versenypiaci hírek

Ingyenesen szállít kisgyermekes családoknak a Kifli.hu

2025-04-07 566

Mostantól a hét minden napján ingyenes házhozszállítás érhető el 10:00 és 16:00 óra között a Kifli.hu Kiflicske Klub tagjainak. A kisgyermekes így családok nemcsak pénzt takaríthatnak meg, hanem egyszerűbben juthatnak hozzá a többi közt a Kifli.hu egyre népszerűbb saját márkás gyermektermékeihez, mint a Lambini bébiételek és a Moddia Baby pelenkák. 

Közel 20 ezer kisgyermekes anyukának nyújt támogatást a Kifli.hu online szupermarket Kiflicske Klub kedvezményprogramja. A kisgyermekes tagok havonta összesen több mint 100 millió forint értékű visszatérítésben részesülnek. A klubtagok számára a hónap első két, 25 ezer forintot meghaladó rendelése után automatikusan 14 napos ingyenes prémium tagság jár, további vásárlásaik után pedig a baba-mama kategóriára fordítható krediteket kapnak. Mostantól ráadásul a Kifli.hu kibővíti az ingyenes kiszállítás lehetőségét: a hét minden napján, 10:00 és 16:00 között biztosítja ezt a tagok számára az online szupermarket.

A kisgyermekes családoknak a bevásárlás több, mint egy hétköznapi feladat: tudatos döntések sorozata, amelyben a pénzügyi szempontok és a minőség egyaránt fontosak. A Kifli.hu elkötelezett amellett, hogy megfizethető, mégis prémium megoldásokat kínáljon, olyan programokat alakítson ki, amelyek valódi segítséget nyújtanak a családoknak"

– mondta Szalma Rita, a Kifli.hu kereskedelmi igazgatója.

A tudatos vásárlás nem áll meg a felnőttek polcainál: a Kifli.hu tapasztalatai szerint egyre több szülő keresi a bio és fenntartható gyermektermékeket, különösen a saját márkás kínálatból. A Lambini bébiételek, valamint a Moddia Baby pelenkák és kiegészítők mára stabil helyet foglalnak el a legkisebbek napi rutinjában – és a Kifli.hu vásárlóinak kosaraiban is.

Az online szupermarket kínálatában jelenleg 20 féle Lambini bébiétel és 13 féle Moddia Baby termék érhető el, amelyek között bio bébiételek, tápszerek, pelenkák és babagondozási kellékek is szerepelnek. A vásárlói szokások alapján jól látható, hogy a bio és Demeter-minősítésű bébiételek iránti kereslet jelentősen meghaladja a hagyományos termékekét, de a pelenkák és kiegészítők területén is folyamatos növekedés tapasztalható. 

A Demeter-minősítés a bio minősítéshez hasonlóan garantálja a termékek ökológiai eredetét, azonban szigorúbb feltételeket szab a növénytermesztés és állattenyésztés terén. A Demeter-gazdaságok működésének alapja a körforgásos gazdálkodás, amely biztosítja, hogy csak annyi állatot tartsanak, amennyire a növénytermesztés fenntartásához szükség van. Ezért a Demeter-termékek nem csak a szervezetünk és a gyermekeink szervezetének tesznek jót, de környezetünknek és az állatvilágnak is a hasznára válnak.

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Szeptember 2025 »
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Tartalom galéria

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál

Új magyar raktár a világ legnagyobb logisztikai vállalatánál

More details
Idén is díjazták a privátbanki, a vagyonkezelési, és a prémium banki szakma legjobbjait

Idén is díjazták a privátbanki, a vagyonkezelési, és a prémium banki szakma legjobbjait

More details
Amikor az AI „barátnak” tűnik: vizsgálják a fiatal felhasználókat célzó chatbotokat

Amikor az AI „barátnak” tűnik: vizsgálják a fiatal felhasználókat célzó chatbotokat

More details
Albánia új digitális kísérlete: áttörés vagy figyelemelterelés?

Albánia új digitális kísérlete: áttörés vagy figyelemelterelés?

More details
Törökország a magyar turisták új kedvence

Törökország a magyar turisták új kedvence

More details
Hagyományőrző Sportok Viadala, 2025. szeptember 27-28.

Hagyományőrző Sportok Viadala, 2025. szeptember 27-28.

More details
A rossz betanítás milliós veszteséget okozhat már a próbaidő alatt

A rossz betanítás milliós veszteséget okozhat már a próbaidő alatt

More details
Amikor a szomszéd néni is ingatlanosnak áll: nem mindegy, kitől veszünk ingatlant Dubajban

Amikor a szomszéd néni is ingatlanosnak áll: nem mindegy, kitől veszünk ingatlant Dubajban

More details
Itt az élő, digitális színház

Itt az élő, digitális színház

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője