2026. május 19., kedd - Ivó, Milán

Ingatlanfejlesztés

Business Fest a Millenáris Parkban, ahol a fehérgallérosok nyakkendő nélkül tervezik a jövőt

2022-05-06 1273

Egy valódi úttörő eseménnyel indul a nyár, hiszen a Millenáris Park teljes területén rendezik meg június 9-én a Business Festet, ahová az üzleti élet döntéshozóit várják. Igazi unikális esemény a rendezvénypiac palettáján, hiszen a kötetlen formában megvalósuló Business Fest valódi párbeszédre törekszik, ahol jövőbe mutató innovatív megoldásokat kínálnak az üzleti világ számára.

Az év legnagyobb és legjelentősebb üzleti eseménye négy piacvezető rendezvény összefogásával jön létre, hiszen a Business Fest a HR-konferenciákat megfesztiválosító nagymenő, a HR Fest, az IT szerepét újrapozícionáló IT Fest, a legnagyobb hazai e-kereskedelmi eseményt szervező E-commerce Expo és hazánk legjelentősebb ingatlanpiaci versenyének házigazdája, Az Év Irodája összefogásával jön létre.

“Az üzleti vezetőkkel beszélgetve egyre fontosabb témaként merül fel, hogy ebben a folyamatosan változó – kihívásokkal teli – időszakban mennyire lényeges a nyílt párbeszéd, ahol értelmezhetjük a jelen kor kihívásait. Mindannyian szívesen osztjuk meg a kétségeinket, gondjainkat, hogy közösen kereshessük meg azokat a megoldásokat, amelyek előre visznek. A Business Fest olyan úttörő platformot kínál az üzleti világ szereplőinek, ahol kötetlen formában a különböző szakterületek új együttműködési stratégiákat indíthatnak el” – hangsúlyozta Tóth Gergely, a Business Fest alapítója és ötletgazdája. 

Az egész napos program részeként több mint tíz színpadon folynak a beszélgetések a Millenáris Park teljes területén. A HR, az IT, az e-kereskedelem és irodai témák mellett megjelennek a marketing, sales, pénzügy és további kapcsolódó szakterületek aktuális trendjei is. 

A rendezvény főszereplői a legnagyobb hazai cégek felsővezetői, a szakterületek kiemelkedő szakértői lesznek. De az előadók között biztosan találkozhatunk még Paul Berkens TedX előadóval, Ráskó Eszterrel humorista, Rákóczi Ferenc médiaszemélyiséggel, Pokorny Lia színművésszel, akik a szakmai közösség programjait színesítik. 

A fesztivál hangulatát a WAMP kihelyezett dizájn vására, a YoungArt egyedi kiállítása, chill és piknik zónák, valamint számos izgalmas közösségi program és interaktív játék színesítik.

Az esemény látogatói elsők között tekinthetik majd meg a Millenáris frissen elkészült “G” épületét, valamint az Álmok Álmodói 20 kiállítás is zavartalanul üzemel majd egész nap, ráadásul a még élő álmodók közül is többen megjelennek a fesztivál programjában.

I Forrás: realista.ingatlan.com

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Május 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Tartalom galéria

Teljesítésigazolás: kétmilliárd forintról döntött az MKIK szervezete

Teljesítésigazolás: kétmilliárd forintról döntött az MKIK szervezete

More details
Gourmet Fesztivál, 2026. június 4-7.

Gourmet Fesztivál, 2026. június 4-7.

More details
Idén újra MaReSz Event Touch - 3 in 1!

Idén újra MaReSz Event Touch - 3 in 1!

More details
X Smart Sport Expo és Fitness Fesztivál, 2026. június 14.

X Smart Sport Expo és Fitness Fesztivál, 2026. június 14.

More details
Kövesd nyomon a termékek eredetét: új korszakot nyit az Amway digitális eszköze

Kövesd nyomon a termékek eredetét: új korszakot nyit az Amway digitális eszköze

More details
Tiszta lap a közbeszerzésekben: újra versenyhelyzet és decentralizáció jön?

Tiszta lap a közbeszerzésekben: újra versenyhelyzet és decentralizáció jön?

More details
Ingatlan Regatta + Real Estate Beach Conference

Ingatlan Regatta + Real Estate Beach Conference

More details
Shadow IT, zsarolóvírus, megfelelési kockázat: mit jelent a kiberbiztonság az ingatlanpiacon?

Shadow IT, zsarolóvírus, megfelelési kockázat: mit jelent a kiberbiztonság az ingatlanpiacon?

More details
Elindult a karbonverseny az építőiparban

Elindult a karbonverseny az építőiparban

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője