2026. április 10., péntek - Zsolt

Archívum

Új bérlőket hozott a CBRE a Camponában

2015-07-16 504

2014-ben kilenc, az elmúlt hónapokban pedig további hét új bérlőt üdvözölhetett a CBRE által üzemeltetett Campona Bevásárlóközpont: legutóbb az 1982-ben alapított Sportsdirect.com, az Egyesült Királyság legnagyobb sportszer kiskereskedelmi hálózata nyitotta meg itt legújabb magyarországi üzletét.


Az elmúlt hónapokban hét új bérlő érkezett Budapest legnagyobb családi élmény- és bevásárlóközpontjába, a Camponába, ahol július 11-én a brit Sportsdirect.com sportszaküzlet is megnyitotta nyolcadik magyarországi üzletét.

A Sportsdirect.com az euró-zónában több mint 150 áruházzal rendelkezik, és a legnagyobb sportruházati, cipő és sportfelszerelési márkákat kínálja vásárlóinak garantáltan alacsony árakon. Az egész családra gondolva hatalmas készletekkel rendelkezik olyan vezető márkákból, mint a Nike, Adidas, Lonsdale, Puma és Dunlop.

Az újonnan megnyílt, csaknem 1600 négyzetméteres üzlet olyan „szakterületeket” rendezett be a sportrajongók számára, mint a futó felszerelésekre, vagy a túrafelszerelésekre szakosodott részleg, de a futball és a golf kedvelői számára is külön területet alakítottak ki. Ezen kívül a Sportsdirect.com olyan megfizethető divatruházati és kiegészítő márkákat is kínál, mint a Firetrap vagy a Golddigga & Kangol.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



A Sportsdirect.com szóvivője elmondta: "Nagyon örülünk új áruházunk megnyitásának a Campona Bevásárlóközpontban. A vállalat folyamatosan terjeszkedik Európában, különösen Magyarországon. Habár folyamatosan növekszünk Európa szerte, a célunk nem változik: a jövőben is a legnagyobb márkákat a legkedvezőbb áron kínáljuk vásárlóinknak a sportruházat, a cipők és a sportfelszerelés minden területén.”

A Sportsdirect.com mellett számos új bérlő színesíti tovább a kínálatot a Camponában: a táskákat forgalmazó Carpisa, a sportruházatot kínáló Playmax, a Jeans Store és a Thomas Breitling ruházati szaküzlet, illetve a zöldség- és gyümölcskereskedő Vitaminszalon is a Camponát választotta hálózata bővítésének következő lépcsőjéül. Május óta pedig Kormányablak is várja a hivatalos ügyeiket intézni kívánó látogatókat, illetve hamarosan megnyílik a TopShop új üzlete is. Emellett megújult koncepcióval, új helyszínen nyitott a Retro, a Bijou Brigitte, a GAS, a Fitness 5 and Gym, a PlayersRoom és a Sasa Exclusive.

„Nagy öröm számunkra, hogy újabb üzleteinkkel még nagyobb kínálatot biztosíthatunk látogatóinknak, akik immár közel 150 üzlet közül választhatnak mindamellett, hogy a Campona elsőrangú szabadidős elfoglaltságokat nyújt a Csodák Palotája, a Tropicarium, a 11 teremmel rendelkező Cinema City és a Játszóház jóvoltából. A SportsDirect megnyitása egy újabb mérföldkő a Campona életében, amelynek célja, hogy tovább erősítse a családközpontú vásárlási élményt” – hangsúlyozta Kákosy Zsolt, a CBRE ingatlanvagyon-kezelési üzletágának vezetője.


(Forrás: CBRE)

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 


 

Tipp

Időrendben

« Április 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Tartalom galéria

Lakásárak 2026-ban: mi áll valójában a drágulás mögött?

Lakásárak 2026-ban: mi áll valójában a drágulás mögött?

More details
Új exportplatform indul a Kamara stratégiai támogatásával

Új exportplatform indul a Kamara stratégiai támogatásával

More details
Lakásvásárlás: így válasszunk megfelelő méretet és elrendezést!

Lakásvásárlás: így válasszunk megfelelő méretet és elrendezést!

More details
Ha menni kell – magyar vállalkozók hazaköltözése Dubajból az adótanácsadó szemével

Ha menni kell – magyar vállalkozók hazaköltözése Dubajból az adótanácsadó szemével

More details
Grúzia az év legbiztonságosabb slágerúticélja!

Grúzia az év legbiztonságosabb slágerúticélja!

More details
A Hormuzi-szoros lezárása még az online rendeléseket is drágíthatja

A Hormuzi-szoros lezárása még az online rendeléseket is drágíthatja

More details
Kevesebb szövegből ad pontosabb választ az AI?

Kevesebb szövegből ad pontosabb választ az AI?

More details
AI BUSINESS konferencia, 2026. április 22.

AI BUSINESS konferencia, 2026. április 22.

More details
Green Future Conference, 2026. április 23.

Green Future Conference, 2026. április 23.

More details
Az Üzleti Hírszerzés portál kiadója az O|G|H - Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője