Nyomtatás

Generációváltás a cégben - Családban marad vagy idegené lesz? 2018. január 24.

2018-01-16 66

generacioHáromból egy cég éli túl a generációváltást. Egy élet munkája lesz semmivé, ha nem jól és nem időben készítjük elő a váltást. Ragaszkodás a saját stílusunkhoz, embereinkhez, vezetői szokásainkhoz legalább olyan hiba, mint felkészületlen családtagra hagyni az értékeinket. Idegennek eladni életünk legfőbb teremtményét, cégünket?

Átalakítani a céget, ami saját képünkre, hitvallásunkra, stílusunkra volt megépítve? Vagy nézni, hogyan megy tönkre minden, mert már nem bírjuk életben tartani?  Nehéz döntések. Legyen az ön cége is a túlélők között! Vegye a generációváltás, cégutódlás akadályát is olyan könnyedén is sikeresen, ahogyan megteremtette!

Konferenciánk megoldást, receptet, választ ad a generációváltással szembenéző vállalatvezetőknek, akár családon belül, akár külső megoldásban gondolkodóknak. 

Program

Regisztráció: 9.00–9.30

9.30–9.50 Utódlás a kis, a közepes és a nagyobb cégek életében.
Előadó: Salzmann Zoltán szervezetfejlesztő,  Salzmann & Partners Vezetési Tanácsadó

9.50–10.10 Cégutódlási stratégiák. Mikor kell elkezdenünk? ­
Előadó: Virágh Rajmund cégutódlás specialista, Hammel & Hochreiter

10.10–10.30 Generációs különbségek a vezetés átadásakor. Értékek megőrzése és  az új menedzsmentszemlélet.
Előadó: Tóth Gergely ügyvezető, Elgoscar – 2000 Kft.

10.30–10.45 Cégeladás a kkv-knál. Általános vevői és eladói gondok, gyakorlatok, válaszok.
Előadó: Szapár András cégvezető, cégetveszek.hu

10.45–11.05 Gestalt ciklus a szervezetfejlesztésben. A cég szervezete, a csapattagok és a menedzsment átalakítása cégutódlás előtt és után.
Előadó: Stefany-Tóth Judit, a Magyar Gestalt Egyesület elnöke

A további program és jelentkezés itt

Időpont: 2018. január 24. (szerda), 9.30–16.00
Helyszín: Budapest, Experience Center és Konferenciaközpont
További információ: www.piacesprofit.hu

(Üzleti Hírszerzés / Piac&Profit)

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Események

Versenyben

Ingatlanpiac

Üzleti hírszerzés, biztonság