Nyomtatás

Megugrott az Electrolux bevétele

2009-10-26 403
Az Electrolux harmadik negyedévi nettó bevétele 93 százalékkal nőtt. Az Electrolux svéd háztartási gépeket gyártó cég közölte hétfőn, hogy a harmadik negyedévi nettó bevétele 1,6 milliárd svéd koronára nőtt az egy évvel ezelőtti 857 koronáról - írja a MarketWatch.
Az eladások 4,8 százalékkal 27,6 milliárd koronára nőttek. A cég közölte, hogy az összes régióban növelni tudták eredményüket köszönhetően a költségcsökkentéseknek és az árpolitikának. Ugyanakkor hozzátették: a piaci fejlődés továbbra is gyenge marad. Bár Észak-Amerikában már látszódnak a stabilizálódás jelei, az európai piac még nem érte el a mélypontot.
 
(Forrás: ww.napi.hu)

 

Hírfigyelő

Kiváncsi, mit írnak a versenytársakról? Elsőként olvasná a szakmájával kapcsolatos információkat? Kulcsemberekre, projektekre, konkurensekre figyelne? Segítünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Események

Versenyben

Ingatlanpiac

Üzleti hírszerzés, biztonság